Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Savunma ve İklimlendirme ihracatçı birlikleri kuruluyor

Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları birliği kuruluyor. Birliklerin merkezi Ankara’da olacak ve sekretarya hizmetleri Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından yürütülecek. Ekonomi Bakanlığı’nın Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği Kurulmasına Dair Tebliğ’i ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Kurulmasına Dair Tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı.
Ostim Editör
17 Aralık 2011 00:00

Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları birliği kuruluyor. Birliklerin merkezi Ankara’da olacak ve sekretarya hizmetleri Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından yürütülecek. Ekonomi Bakanlığı’nın Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği Kurulmasına Dair Tebliğ’i ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği Kurulmasına Dair Tebliğ Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu Tebliğlere göre Merkezi Ankara'da olmak ve sekretarya hizmetleri Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından yürütülmek üzere, Savunma Sanayi İhracatçıları Birliği ile İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği kurulacak. Tebliğler 22 Ekim tarihinden itibaren yürürlüğe girdi.
 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.