Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

SSM Müsteşarı Demir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

OSTİM tarafından Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.
Ostim Editör
04 Temmuz 2014 17:24

OSTİM heyeti tarafından Savunma Sanayii Müsteşarlığı görevine atanan Prof. Dr. İsmail Demir’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Ziyarette, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, OSTİM Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Sedat Çelikdoğan, OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) Yönetim Kurulu Başkanı Mithat Ertuğ, Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Özönder ve Küme Koordinatörü Hilal Ünal yer aldı.

OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Müsteşarlığın savunma alanında KOBİ’lerin oluşmasının ana etkeni olduğuna işaret ederek, “Buranın kıymetinin farkındayız, kurumsal politikalarınızı beğeniyor ve yeni görevinizde başarılar diliyoruz.” dedi.

OSSA Başkanı Mithat Ertuğ ise küme olarak Savunma Sanayii Müsteşarlığı’nın desteğiyle ilkini geçen yıl gerçekleştirdikleri Savunma ve Havacılıkta Endüstriyel İşbirliği Günleri’nin çok verimli geçtiğini, bu sayede Türk firmalarının önemli gelişmeler kaydettiğini ifade etti. Ertuğ, 14-16 Ekim 2014 tarihleri arasında ikincisi yapılacak olan etkinliğe, ilkindeki başarıyla orantılı olarak çok daha fazla katılım beklediklerini dile getirdi.

Savunma Sanayii Müsteşarı Prof. Dr. İsmail Demir de OSTİM heyetine teşekkür ederek, sektördeki KOBİ’lere verdikleri öneme temas etti.

HABER FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.