Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Termal sektörüne HALKBANK’tan kredi desteği

Halkbank, Kızılcahamam Akasya İnşaat Turizm A.Ş. ile imzaladığı protokol kapsamında inşaat firmasının termal devre mülk projesinin satışı için %0.89’dan başlayan faiz oranları ve 18 ay vade ile 20.000 TL’ye kadar kredi imkânı sağlıyor.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

Halkbank, Kızılcahamam Akasya İnşaat Turizm A.Ş. ile imzaladığı protokol kapsamında inşaat firmasının termal devre mülk projesinin satışı için %0.89’dan başlayan faiz oranları ve 18 ay vade ile 20.000 TL’ye kadar kredi imkânı sağlıyor.

Halkbank, Kızılcahamam Akasya inşaat Turizm A.Ş. tarafından Ankara’nın Kızılcahamam İlçesinde inşa edilen termal devre mülklerden satın almak isteyen müşterilerine uygun koşullu kredi fırsatı sunuyor. Özel kredi uygulamasına ilişkin protokol Ostim’de, Halkbank Genel Müdürünün de katıldığı toplantıda imzalandı.
İmza törenine Halkbank Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Kızılcahamam Akasya Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Kızılcahamam Akasya Turizm A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sıtkı Öztuna, Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Ankara Birinci Bölge Koordinatörü Levent Nihat Güleç katıldı.
Halkbank Genel Müdürü Aydın, Halkbank olarak he zaman sanayicinin, esnafın yanında olduklarını, piyasada sıkıntıların olduğu bu dönemde de üreten kesime destek vermeye devam edeceklerini kaydetti. Genel Müdür Aydın, başta İstanbul olmak üzere Organize Sanayi Bölgelerinde ve üretim merkezlerinde yeni şubeler açacaklarını bildirdi. Aydın bir soru üzerine finans sektöründe yaşanan küresel krizin Türkiye’yi çok fazla etkilemeyeceğini, Türkiye’ye güvendiklerini söyledi.
Akasya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın da Ankara’nın Kızılcahamam bölgesindeki 110 bin metrekarelik alanda başlattıkları 2623 adet termal devre mülk projesinin Ankara’yı sağlık turizminin önemli merkezlerinden biri haline getireceğini söyledi. Aydın, ayrıca Halkbank’ın şimdiye kadar Ostim’deki KOBİ’lere pek çok alanda destek verdiğini, o desteklerle pek çok başarılı esere imza atıldığını söyledi. Aydın, Halkban’ın Ostim’le gelecek dönemde yeni ortak projeler oluşturması talebini dile getirdi.
Daha sonra daha önce hayata geçirilmiş olan çeşitli proje alanları gezildi. Halkbank Genel Müdürü ile bankanın üst düzey yöneticileri Ostimli yöneticiler ile birlikte Teknokent, Mega Center ve Günhan Ostim A.Ş. tesislerinde inceleme yaparak Ostim’i daha yakından tanıdılar.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.