Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Teşekkür Belgesi Motive Ediyor

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nün 3 yıldır sürdürdüğü Teşekkür Belgesi uygulaması, yasal mevzuatlara uygun, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarına ve çevreye duyarlı üretim yapan işletmeleri motive ediyor.
Ostim Editör
14 Eylül 2018 14:35

OSTİM Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Teşekkür Belgesi uygulamasıyla yasal mevzuatlara uygun, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı oluşturarak çalışanlarına ve çevreye duyarlı üretim yapan işletmeleri ödüllendiriyor. 3 yıldır süren uygulama ile Teşekkür Belgesi alan firmalar, emeklerinin ve üretimlerinin farkedilip takdir edilmesinin kendilerini motive ettiğini belirtiyor.

OSTİM Organize Sanayi Bölgesi, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsat Müdürlüğü, yasal mevzuatlara uygun olarak faaliyet gösteren işletmeleri belirliyor. 4562 Sayılı Organize Sanayi Bölgeleri Kanunu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu (İSG) ve çevre kriterlerine uygun üretim yapan işletmeler ödüllendiriliyor.

Uygulama kapsamında iki firmaya daha Teşekkür Belgesi verildi. OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Bölge Müdürü Adem Arıcı, İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsat Müdürü Mustafa Bıyık UMS Uğur Metal Sanayi ve Akmeda Medikal firmalarını ziyaret ederek, firma yöneticilerine Teşekkür Belgelerini takdim etti.

“Layık olmaya çalışacağız”
UMS Uğur Metal Sanayi Genel Müdürü Hakkı Usta, Türkiye’nin önemli çelik servis merkezlerinden biri olarak OSTİM’de bulunmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti. Teşekkür Belgesini almanın gurur verici olduğunu dile getiren Usta, “İnşallah daha büyük başarılara ulaşma hedefimizi, sistemsel yaklaşımımızı ve çalışma dinamizmimizi artırarak OSTİM Yönetimine layık olmaya çalışacağız. Bütün ekibe teşekkür ederim.” dedi.

“Çalışma azmimizi artırıyor”
Akmeda Medikal firması OSTİM’deki üretim tesisinde tek kullanımlık cerrahi set ve önlük üretiyor. Genel Müdür Şenol Akarsu, OSTİM’deki üretim imkanlarının ve yönetimin sunduğu hizmetlerin kendileri için büyük bir fırsat olduğunu belirtti.

Akarsu, emeklerinin görülmesinin kendilerini çok memnun ettiğini vurgulayarak şunları kaydetti: “Teşekkür Belgesi bizlerin kıvanç kaynağı olup, tüm ekibimizle birlikte Akmeda ailesini son derece motive etti. Ayrıca OSTİM yönetiminin her daim destek ve katkılarıyla yanımızda oldukları hissiyatı çalışma azmimizi arttırarak daha büyük başarılara imza atmamıza vesile olacaktır.”

Şenol Akarsu, firmalarına ziyaretten dolayı OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ve Bölge Müdürü Adem Arıcı’ya anı plaketi takdim etti.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.