Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Üretimin ustaları bu rehberde…

•Ostim Organize Sanayi Bölgesi tarafından iki yılda bir hazırlatılan Ostim Rehberi çıktı. Toplam 1160 sayfalık Ostim Rehberi 2006’da 18 sektör başlığı altında yaklaşık 700 firmanın tanıtımı yer alıyor.
Ostim Editör
07 Aralık 2011 00:00

•Ostim Organize Sanayi Bölgesi tarafından iki yılda bir hazırlatılan Ostim Rehberi çıktı. Toplam 1160 sayfalık Ostim Rehberi 2006’da 18 sektör başlığı altında yaklaşık 700 firmanın tanıtımı yer alıyor.

Ostim yönetimi tarafından projelendirilen ve OMEDYA AŞ’ye hazırlattırılan Ostim Rehberi’nin yeni baskısı yapıldı. Yaklaşık 15 yıldır hazırlanan Ostim Rehberleri, tüm kamu kurum ve kuruluşlarına, yerel yönetimlere, elçiliklere ve ana sanayi kuruluşlarına ücretsiz olarak dağıtılıyor.
Ostim Medya A.Ş., Ostim’deki firmaların reklamcılık hizmetlerine yönelik taleplerine yanıt verebilmek amacıyla faaliyet gösteriyor. KOBİ’lerin rekabet ortamında güçlü olabilmelerinin tanıtım ve kurumsal kimlik çalışmalarına verdikleri önemle doğru orantılı olduğunu vurgulayan Ostim yöneticileri, bu bilinçle oluşturulan Omedya AŞ’nin tanıtım projesini başarı ile gerçekleştirdiğini belirttiler. OMEDYA, 1996 yılından bu yana KOBİ’lere özgü pazarlama iletişimi, pazarlama dili ve stratejileri, Ostim Rehberi, Ostim CD'si, ihracat katalogu ve web sayfası hazırlanması ve dağıtımı çalışmalarını yapıyor.

Türkiyenin En Gelişmiş Tedarik Merkezi : OSTİM
Üretimin Ustaları… 1995’ten günümüze Ostim’in sesi, firmaların buluşma noktası olan Ostim Rehberlerinin altıncısı 2006 Ostim Rehberi ve Ostim İhracat Kataloğu’nu en güncel ve kolay kullanımıyla hizmetinize sunuyor olmaktan mutluyuz. Ostim’de rehber çalışmaları sıradan bir faaliyet değildir. Her bir rehberin hazırlık çalışması, Ostimli firmaların gelişimi ve üretim performansı hakkında önemli bilgiler içeren bir veri tabanı niteliğindedir. Dolayısıyla 2006 Ostim Rehberinde yer alan işletmeler, bu veri tabanından süzülmüş, Ostim’in köklü, kurumsal ve uzmanlaşmış firmaları, üretimin üstadlarıdır. Yaklaşık 40 yıllık üretim tecrübesiyle, ülkemizin en önemli yan sanayi ve tedarikçi merkezi haline gelen Ostim’de firmalar, düşük maliyetli altyapı ve girdi, yatırım, pazarlama, finans, ar-ge, teknoloji,eğitim, danışmanlık, tanıtım,markalaşma faaliyetleriyle desteklenmekte, rekabet güçleri arttırılmaktadır. Bu nedenle, 2006 Ostim Rehberi sadece bir iletişim aracı değildir. Usta gözler bu rehberde yer alan yüzlerce firma ve binlerce ürünü bir araya getirdiklerinde, çok değerli makine parkları, bilgi birikimi, üretim yeteneği, bir arada çalışabilme geleneği ve modern organizasyonuyla dev bir fabrika resmini görebileceklerdir. Üretimin ustaları, sadece ürettikleriyle değil üretebilecekleriyle de fikirlerinizi hayata geçirirken en güçlü yardımcılarınız olacaklardır.
* * * Ostim, kurulduğu günden bu yana değişimleri yakalayabilme yeteneğiyle Türk ekonomisinde ilklere imza atan bir sanayi bölgesi. Bu değişim ve gelişimi Ostim Rehberlerinde de izleyebilmek mümkün. Ostim Rehberi ile başlayan tanıtım çalışmalarımız artık “Dijital Tanıtım ve E-İş Projesi” ile bir pazarlama paketine dönüşmüş bulunuyor. Bu yıl, Ostim 2006 Rehberi ve Ostim 2006 İhracat kataloğu; Digital Kartvizit, İnteraktif CD, Online Pazarlama platformu ve 6 dilde web sayfasının uyumlu çalışmasıyla destekleniyor, 2006 yılında Ostim, tüm dünyada daha etkin ve yaygın tanıtılıyor. Bu özelliğiyle rehber çalışmamız dev bir pazarlama projesine dönüşüyor. “pazarlamanın altın anahtarı” sloganıyla dünya pazarlarının kapılarını aralıyor. * * * Ostim Rehberlerinin altıncısıyla karşınızdayız. Türkiye’nin en gelişmiş Tedarik Merkezi Ostim, 2006 Ostim Rehberi ile üretim gücünü, çeşitliliğini ve tecrübesini hizmetinize sunuyor. Yepyeni işbirlikleriyle Ostim’de görüşmek üzere…

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.