Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

“URGE Tecrübelerinizle Gelişecek”

OSTİM Kümeleri, T.C. Ekonomi Bakanlığı KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanlığı’na atanan Ayşegül Şahinoğlu Yerdeş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ostim Editör
27 Ocak 2015 16:57

OSTİM Kümeleri, T.C. Ekonomi Bakanlığı ‎KOBİ ve Kümelenme Destekleri Daire Başkanlığı’na atanan Ayşegül Şahinoğlu Yerdeş’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, OSTİM Vakfı Müdürü Gülnaz Karaosmanoğlu, İş ve İnşaat Makineleri Kümelenmesi (İŞİM) Koordinatörü Fevzi Gökalp, Kauçuk Teknolojileri Kümelenmesi Koordinatörü Dr. Kayhan Olanca, Yenilenebilir Enerji ve Çevre Teknolojileri Kümelenmesi Koordinatörü Pınar Yalman Akcengiz, Medikal Sanayi Kümelenmesi Koordinatörü Bora Yaşa, İŞİM URGE Uzmanı Esma Akyüz ile OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi URGE Uzmanı Ece Haykır hazır bulundu.

OSTİM’in kümelenme çalışmaları hakkında Yerdeş’e bilgiler veren Gülnaz Karaosmanoğlu, OSTİM Vakfı’nın ve Organize Sanayi Bölgesi’nin kümelere himayedarlık yaptığını belirterek, “URGE de çok önemli bir destek, bize büyük bir mesafe aldırdı.” dedi.

Başkan Yerdeş de OSTİM’in organizasyon yapısına işaret ederek, “Desteklerden faydalanmanızda organize olmanızın etkisi yüksek. URGE tebliğleri sizin tecrübenizle gelişecek.” diye konuştu.

Küme koordinatörleri de yeni başkana sektör ve URGE kapsamındaki faaliyetleri aktardı.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.