Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Yaşar: “Mazeretsiz hizmet vereceğiz”

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve beraberindeki yöneticiler Ostim Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve beraberindeki yöneticiler Ostim Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.

Yaşar; Ostim'in yol, asfalt, yeşil alan, çevre ve atıklar konusundaki taleplerini bürokratik engel dinlemeden yerine getireceklerini söyledi.
Ostim Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Başkan Yardımcısı Sıtkı Öztuna, OSB Müdürü Adem Arıcı ve Yenimahalle Belediyesi birim müdürlerinin katıldığı toplantıda Başkan Yaşar ve yönetim ekibi ile hizmetlerin yapılması hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Başkan Yaşar Ostim'in Türkiye ve uluslararası ölçekte bir marka üretim kenti olduğunu, buraya hizmetin Yenimahalle’ye hizmet anlamına geldiğini belirterek "Bize vergi ödüyorsunuz, tabii ki sorunlarınızla ilgileneceğiz. Elimizden geleni mazeret üretmeden yapmamız gerekir. Bu bizim görevimiz” diye konuştu.
Ostim Başkanı Orhan Aydın da, OSB Yasasının hizmetler ve yetkiler konusunda muğlaklık oluşturduğunu, kimi yerel yönetimlerin bunu gerekçe göstererek, OSB’lere soğuk davrandığını söyledi. Aydın, "OSB'ler katma değer üretiyor, vergi ödüyor, istihdam yaratıyor. Girişimci kıymetli bir insandır. Biz OSB Yönetimi olarak onların üretim iklimini iyileştirmeye çabalıyoruz. Aynı şeyi bölgemizin yerel yöneticilerinden de beklemek hakkımızdır” dedi.
Toplantıda Yenimahalle Belediye yetkilileri ile Ostim OSB yöneticilerinin düzenli olarak bir araya gelmesi ve çalışma grupları oluşturulması kararlaştırıldı.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.