Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Yemen Heyeti OSTİM Modelini İnceledi

Veysel Karani Türk-Yemen Vakfı; Mütevelli Heyeti Başkanı Salah Bin Musallam Batis ve Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Selahaddin Al-Kiyadi ile OSTİM’de temaslarda bulundu.
Ostim Editör
10 Kasım 2017 17:03

Batis ve Al-Kiyadi, OSTİM Vakfı Müdürü Gülnaz Karaosmanoğlu ve Proje Yöneticisi Hakan Ünsal ile Vakfın stratejik hedeflerini ve önümüzdeki 3 yıl içerisinde gerçekleştirmeyi planladıkları projeleri paylaştı.

Ankara’da 130 olmak üzere Türkiye’de 1500’e yakın Yemenli öğrencinin öğrenim gördüğünü belirten Batis, bu öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalar yaptıklarını ve Yemen’den yeni öğrencilerin Türkiye’ye gelip eğitim almasını hedeflediklerini belirtti.

Yemen ile Türkiye arasında gerçekleştirilebilecek iş birliği çalışmaları, ticari faaliyetler, sosyal ve kültürel faaliyetlerin de masaya yatırıldığı toplantının ardından konuklar, OSTİM Medikal Sanayi Kümelenmesi Showroomunu ziyaret ederek üye firmalar, ürünler ve küme faaliyetleri ile ilgili bilgilendirildi. Yemen heyet, son olarak OSTİM Yatırım A.Ş.’de de yatırım olanaklarını değerlendirdi.

HABERE AİT FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.