Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Yeni nesil buluşmaları ilgi görüyor

Ostimin genç yöneticileri bir araya gelmeye devam ediyor.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

Ostimin genç yöneticileri bir araya gelmeye devam ediyor.

Ostim OSB organizasyonunda ilk olarak Ocak ayı içinde gerçekleşen buluşmaların ikincisine Telmek A.Ş. ve Bülent Özkan Özönder ev sahipliği yaptı. Yeni katılımcılarla her geçen gün daha da zenginleşen toplantıda genç yöneticiler fikir alışverişinde bulundu ve ardından Telmek’i gezdi.
Şubat ayı içinde yine ODEM Eğitim Salonunda üçüncüsü düzenlenen buluşmada ise katılımcı firma sayısı 30’a ulaştı. Toplantıları koordine eden Gülnaz Karaosmanoğlu yeni katılımcılara Ostim’in geleceğiyle ilgili proje hedeflerini anlattı ve bu projelerle genç nesilde farkındalık yaratmayı amaçladıklarını belirtti.
Buluşmalara katılan yeni nesil Ostimliler şunlar:
Telmek A.Ş. Genel Müdürü Özkan Özönder ve İdil Özönder, Emge Kollektif Şirketi’nden Müge Ertuğ, Münir Ertuğ, Ercan Ertuğ, Can Ertuğ ve Ayşe Ertuğ; Kırkpınarlar Nakliyat’tan Fatiha ve Mustafa Kırkpınar, Aydınlar Elektrik’ten İsmail Aydın, Yalçın Akü’den Ali Mutlu, Dizayn Makina Üretim Müdürü Gürkan Yılmaz, Timsan’ı temsilen Serhan Aksu, Karke Makina'dan Yıldıray Erzurum, Merkez Galvaniz Finansman Sorumlusu Neslihan Öztürk, Tasarım Makine’dan Arda Özkılıç, Er Makina'dan Burcu Erdoğan ve Fatih Erdoğan, Akdoğan Reklam’ı temsilen Hüsamettin Mutlutürk, Alkan Makina'dan Filiz Alkan Akcan ve Murat Alkan, Filiz Reklam’dan Erdal Karataş, Şahinler Grup’tan Bermal Şahin ve Baysan Fırça’dan Hamza Bayır, Lüle Plastik ‘ten Emre Lüle, Ada Savunma Genel Müdürü Durmuş Ali Ögeyik, Dündar Elektrik’ten Kaan Dündar, Barkom’dan Ceren Şatırlar, Na-Me A.Ş.den Ayça Gül, Bertol Beton’dan İpek İpek, Galvano Teknik’ten Alper Yılmaz ve Mustafa Yılmaz, Büşra Metal’den Yasin Yılmaz, Gülhan Kauçuk’tan Emrah Değirmenci, Ankara Hadde Bakır’dan Gülsüm Külle ve Kürşat Külle, Akın Makina'dan Cenk Özdemir, Fetaş’tan Mert Taş ve Duygu Taş, Türkçelik’ten Korhan Karaca, Reyhan Mermer’den Mert Reyhan.

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.