Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

YİSAD tam kadro OSTİM’de

Yassı Çelik İthalat İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) üyelerinden oluşan kalabalık bir heyet OSTİM’i ziyaret etti.
Ostim Editör
09 Aralık 2011 00:00

Yassı Çelik İthalat İhracat ve Sanayicileri Derneği (YİSAD) üyelerinden oluşan kalabalık bir heyet OSTİM’i ziyaret etti.

YİSAD Başkanı Mustafa Açıkalın ve beraberindeki YİSAD üyelerini OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın karşıladı. Ardından OSTİM İdare Merkezi Eğitim ve Seminer Salonu’nda bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda konuşma yapan Başkan Aydın, YİSAD üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek üyelerine OSTİM’de yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Aydın, “Sizinle irtibatı olmayan bir sanayicinin olmadığını düşünüyorum. Mevcut ilişkilerimizi daha da kuvvetlendirerek işbirliğimizi artırmalıyız” dedi.

İlişkiler artacak
YİSAD Başkanı Açıkalın ise Aydın’a teşekkür ederek, “OSTİM’in çalışmalarını gururla takip ediyoruz. OSTİM Yönetimi buradaki KOBİ’leri bir araya toplayarak büyük bir sinerji oluşturuyor. Buradaki bütün firmalar bizlerle beraber. Bundan sonra OSTİM’e bakışımız ve buradaki firmalarla olan ilişkilerimiz daha da artarak devam edecektir” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Aydın YİSAD üyelerine OSTİM’in yeni idare merkezini gezdirdi ve onların sorularını cevaplandırdı. Sahip olduğu özellikler bakımından büyük yenilikler içeren Yeşil Bina, YİSAD üyelerinden yoğun ilgi gördü.

 

 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.