Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

YTSO'DAN OSB için girişimciye çağrı var

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (YTSO) yapılan açıklamada İstanbul Marmara Ege Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği (GES AD) tarafından Çiftlikköy'de yapılacak organize sanayi bölgesinde Yalova'dan da girişimcilerin yer alabileceği açıklandı. Başvuranların en az 5 yıllık üye olması, sanayi ve gemi sanayide faaliyette bulunması gerekiyor.
Ostim Editör
04 Aralık 2011 00:00

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (YTSO) yapılan açıklamada İstanbul Marmara Ege Akdeniz Karadeniz Bölgeleri Gemi Sanayicileri Derneği (GES AD) tarafından Çiftlikköy'de yapılacak organize sanayi bölgesinde Yalova'dan da girişimcilerin yer alabileceği açıklandı. Başvuranların en az 5 yıllık üye olması, sanayi ve gemi sanayide faaliyette bulunması gerekiyor. Ayrıca firma ana sözleşmesinde faaliyet alanı ile ilgili gemi sanayi ile ilgili imalatları yapmak üzere atölye, imalathane açmak veya fabrikalar tesis etmek, açılmış ve açılacak atölye, imalathaneye veya fabrikalara ortak olmak veya sair suretle katılmak, imalat ile hammadde, yan mamul, mamul maddelerini mübaya etmek, tedarik etmek, gemi sanayi ile ilgili malzemelerin ithali, ihracatım, toptan ve perakende alım satımını yapmak maddelerinin yer alma şartı bulunuyor.
 

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.