Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Bilişim ve Pazarlama İletişiminde Çözüm Ortağı : Omedya A.Ş.

1996 yılından bu yana Ostim’de faaliyet gösteren Omedya A.Ş. bilişim sektörü başta olmak üzere, tasarım, prodüksiyon, grafik ajans ve pazarlama alanlarında hizmet veriyor.
Ostim Editör
25 Ağustos 2013 20:20

1996 yılından bu yana Ostim’de faaliyet gösteren Omedya A.Ş. bilişim sektörü başta olmak üzere, tasarım, prodüksiyon, grafik ajans ve pazarlama alanlarında hizmet veriyor.
Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde yüzlerce KOBİ’ye hizmet üreten Omedya A.Ş bilişim ve pazarlama iletişiminde bölge firmalarının çözüm ortağı konumunda.

Omedya A.Ş. Genel Müdürü Ümit Güçlü, şirketin vizyon ve misyonunu şöyle tanımlıyor:

“Şirketimizin misyonu, öncelikle KOBİ’ler ve tüm müşterilerimiz için, yenilikçi, fark yaratan, farkındalık sağlayan, değer katan, değerler oluşturan pazarlama iletişimi çözümleri geliştirmek, inovatif bir anlayışla teknolojinin en yeni imkânlarını kullanarak müşterilerimizin, bilgi teknolojileri, pazarlama, tanıtım ve marka imajı alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermek, Müşterimizi rekabette “her zaman bir adım önde tutmaktır.

Misyonumuz çerçevesinde vizyonumuzu, tasarımcı, mühendis, geliştirici ve uygulayıcı kadromuz ile, Türkiye’de ve Dünya’da öne çıkacak teknolojik, yenilikçi ve farklı uygulamaları hayata geçirmek ve uzun dönemli tecrübe birikimine dayanan Kobiler için Bölgesel Tanıtım Modelini yurt dışına ihraç etmek şeklinde tanımlayabiliriz.”

Ümit Güçlü, bilişim grubu adı altında toplanmış olan faaliyetlerinin şirketin büyüme stratejisinin de temelini oluşturduğunu belirterek “Bilgi teknolojilerini en üst seviyede kullanarak pazarlama iletişimini farklılaştırmak ve etkili hale getirmek ve bu doğrultuda, Türkiye'nin en yenilikçi reklam ve tanıtım çözümlerini hayata geçirmek için çaba gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

Güçlü, 2005 yılında şirken bünyesinde oluşturulan Ar-Ge ve İnovasyon biriminin faaliyetlerine özel önem verdiklerini vurgulayarak, “Türkiye’de çok az şirket 3 Boyutlu Simülasyon yazılımları ve bu yazılımlarla birlikte düşünülebilen simulator geliştirme alanında faaliyet gösteriyor. Oysa ki simülasyon yazılımları ve simülatörlerin yerli ve milli olarak üretilebilmesi, ülkemizin gelecek tasarımı için fevkalade önemli. Biz bu alanda yürüttüğümüz çalışmalarla öncelikle kabiliyetlerimizi geliştirmeyi ve sonrasında kritik sektörlere hizmet verebilmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Planlı, kontrol edilebilir ve yönetilebilir iş süreçleri yaklaşımını benimsediklerini ve uluslararası standardlara dayalı olarak çalıştıklarını kaydeden Güçlü, “Aralarında çeşitli kamu kuruluşları ve büyük sivil toplum kuruluşlarının oludğu yüzlerce müşteriye sürekli hizmet üretiyoruz. Hem hizmetlerimizin kalitesini üst seviyede tutmak hem de sürdürülebilir iş süreçlerine sahip olmak için gayret gösteriyoruz. 2008 yılından bu yana şirketimizin bütün süreçlerini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda sürdürüyoruz. Son dönemde Kalite Yönetim Sistemimize, Bilgi Güvenli ve Yönetim Sistemini de entegre ettik ve ISO 27001:2005 BGYS Belgesini aldık. Uluslararası standartlara uygun dökümantasyon, planlama, uygulama, kontrol ve önlem yaklaşımı ile çalışmalarımızı daha verimli hale getirmek ve sürdürülebilir tutmak için gayret gösteriyoruz.” dedi.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.