Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Dikey E-ticaretin yeni adresi farkonda.com

Omedya Bilişim A.Ş tarafından yürütülen farkonda.com e-ticarette başarılı bir dikey girişim olarak dikkat çekiyor. Farkonda, çanta, cüzdan, valiz ve aksesuar alanında uygun fiyat ve kaliteli ürün sunumuyla dikkat çekiyor.
Ostim Editör
06 Ekim 2017 10:02

Kadın çanta modelleri deyince başınızı döndürecek kadar çok çeşitlilik, sektörün canlı olmasında da başrolü üstleniyor. Farkonda.com işte tam da bu noktadan hareketle Ankara'dan tüm Türkiye'ye online alışverişte kalite, uygun fiyat ve bol çeşitlilik sunma hedefiyle adını duyurmaya başladı.

Omedya Bilişim A.Ş tarafından yürütülen farkonda.com e-ticarette başarılı bir dikey girişim olarak dikkat çekiyor. Çanta, cüzdan, valiz ve aksesuar alanında uygun fiyat ve kaliteli ürün sunumuyla öne çıkan farkonda.com, online alışverişin yepyeni alternatifi olarak sektörde yerini aldı. Farkonda.com, çanta sektörünün en köklü firmalarından tedarik ettiği kaliteli işçilikle üretilmiş ve çoğunluğu yerli üretim kadın çanta, cüzdan ve valiz modelleri ile hizmet veriyor.

Vatandaşların artık online alışverişin kolaylığına alışması ile birlikte e-mağazacılığın her geçen yıl biraz daha ilerlediği ülkemizde, hemen her alanda fiziki mağazaların yanı sıra e-mağazalar da açılmaya devam ediyor. Türkiye'de bulunan yaklaşık 22 bin e-ticaret sitesinin azımsanmayacak bir rakam olduğu göz önüne alındığında sektörün giderek büyüyeceği de tahmin ediliyor. Farkonda.com güçlü bir alt yapı ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibiyle e-ticarete yeni bir soluk getirmeyi amaçlarken, aslında Omedya Bilişim A.Ş. ile edindiği 20 yıllık medya-reklam-bilişim sektöründeki tecrübesini de farkonda.com projesine aktarmayı başarmış durumda.

Tüm Türkiye'nin güvenle internet üzerinden alışveriş yapabileceği bir e-mağaza olmayı müşterilerine taahhüt eden farkonda.com, online alışverişin tercih edilme sebebinin fiyat avantajı olduğu bilinciyle en uygun fiyatla satışlarını gerçekleştiriyor. Son dönemde business erkek çanta ve özel tasarımlı erkek cüzdan ürünleriyle de dikkat çeken  "Alışverişte fark O'nda" sloganıyla yola çıkan alışveriş portalı, ürünün satış aşamasından teslimat aşamasına kadar tüm süreçlerde müşteri memnuniyetini ön plana alıyor ve portalda yer alan ürün seçimlerinden başlayarak, ödeme bilgileri güvenliği, hasarsız kargo teslimatına kadar her aşamada detaylı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Omedya A.Ş. E-ticaret Koordinatörü Şule Güçlü, Farkonda.com projesini çanta, cüzdan ve aksesuara odakladıklarını belirterek, hedeflerinin çanta denildiğinde akla gelen ilk isim olmak olduğunu dile getirdi. Tedarikçilere de böyle kaliteli bir projede yer almaları konusunda çağrıda bulunan Güçlü, "Müşterilerimize bir ürün sunarken, hem ürünün hem de verilen hizmetin kalitesi açısından büyük özen gösteriyoruz. Online alışverişte müşteri beklentilerini dikkate alarak tüm aşamalarda gerekli kontrolleri sağlıyor ve ürünün sağlıklı bir şekilde müşteriye ulaştığından emin oluyoruz. Bu nedenle de ürün seçimlerinde ekstra özenli davranıyoruz. Her bir müşterimizin farkonda.com'dan yaptığı alışverişten memnun kalması bizim için yapacağımız pek çok reklamdan daha kıymetli." dedi.

Farkonda.com  sosyal medya platformlarında da dikkat çekici paylaşımları ve ürün videolarıyla alanında iddialı bir girişim olduğunu ortaya koyuyor. Sitenin facebook hesabına @farkonda adresinden ulaşabilirsiniz.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.