Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Teknik Malzeme ve Hırdavatta Online Satış Revaçta

Hırdavat ve teknik malzeme alanında geniş ürün yelpazesi sunan Başak Hırdavat, online satış sitesi ile de hizmet kalitesini ve güvenli alışverişi müşterilerine sunuyor.
Ostim Editör
12 Ocak 2021 11:33

Teknik malzeme, hırdavat ihtiyaçları hepimizin hayatında büyük bir yere sahip. Ev, ofis, bahçe ve daha pek çok alanda kullanılan teknik malzemelere güvenli ve kaliteli markalarla sahip olmak için iyi araştırma yapmak gerekiyor.

Hırdavat satışı yapan firmalar arasında tüketiciyi gözeten fiyat politikası ve üstün hizmet anlayışıyla OSTİM’de hizmet veren Başak Hırdavat teknik malzeme ihtiyaçlarını, alanında lider markalarla uygun fiyat ve üstün kaliteli hizmet anlayışıyla karşılıyor.  1975’ten bugüne ticaret hayatında sürekli kendini geliştirerek devam eden Başak Hırdavat, sektöründe güçlü markaların bayiliği yanı sıra öncü markaları da bünyesinde bulunduruyor.

3Keego markasının Türkiye distribütörlüğünü yürüten Başak Hırdavat; matkap çeşitleri, matkap uçları, delme uçları, matkap aksesuarları ile freze ve testere çeşitlerini basakhirdavat.com üzerinden de satışa sunuyor. Trafimet markasının ise bölgesel distribütörlüğünü yürüten ve reyonlarında alüminyum kaynak telleri, paslanmaz kaynak telleri, kaynak aksesuarları ve kimyasalları ile plazma torc ve sarf malzemelerini sunan Başak Hırdavat online satış sitesi basakhirdavat.com üzerinden en avantajlı fiyatları müşterilerine sunuyor.

Hırdavat ve teknik malzeme alanında geniş ürün yelpazesi sunan Başak Hırdavat, online satış sitesi ile de hizmet kalitesini ve güvenli alışverişi müşterilerine sunuyor. Bünyesinde bulundurduğu Zenweld, Cetaform, Rems, Bosch, Basf gibi lider firmaların ürünlerini basakhirdavat.com üzerinden güvenle alabilirsiniz.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.