Adres :
100. Yıl Bulvarı No:101/A, 06374 OSTİM/Ankara-TÜRKİYE Telefon : 0 312 385 50 90 Faks : 0312 354 58 98 E-Posta : korhan@ostim.org.tr

Dünyanın Bilgisi OSTİM Dış Ticaret Bülteni’nde

OSTİM OSB Dış Ticaret Koordinatörlüğü tarafından aylık olarak hazırlanan OSTİM Dış Ticaret Bülteni, ülkelerden, sektörlere, uluslararası anlaşmalardan, ticari fırsatlara geniş yelpazede bilgi ve bilgi kaynaklarını sunuyor.
Ostim Editör
20 Ocak 2020 17:14

2019‘da faaliyetlerine başlayan OSTİM Dış Ticaret Koordinatörlüğü, KOBİ’lerin ihracatına katkı sunmak amacıyla hizmetlerine bir yenisini ekledi. OSTİM firmalarının, ticari anlamda dünyadaki gelişmeleri izlemeleri, rekabette avantaj sağlayacak bilgi kaynaklarına ve bilgilere hakim olmalarını sağlayacak OSTİM Dış Ticaret Bülteni’nin ilk sayısı Ocak ayında okuyucuyla buluştu.

Bültende; ülkelerden sektörlere, uluslararası anlaşmalardan ticari fırsatlara geniş yelpazede bilgi ve bilgi kaynaklarına yer verilerek, OSTİM üyelerine ve ihracatçılara ticari bilgi sunuluyor.

Birbirinden ilginç ve önemli içeriklerin yer aldığı bülten, https://www.ostimdisticaret.org web sayfasından ve sosyal medya hesabından da günlük olarak takip edebiliyor. Bültene, https://www.ostim.org.tr/dis-ticaret-bulteni-277 adresinden doğrudan da ulaşılabiliyor.

İçeriğe Yorum Yapabilirsiniz.